درباره آهوتا

طبیعت

معرفی آهوتا

فروشگاه اینترنتی آهوتا در سال 1395 برای ارائه محصولات طبیعی زنبور عسل راه اندازی گردید و همواره در تلاش است بهترین محصول موجود را با حذف واسطه ها و سود کم به صورت مستقیم از کندو به مصرف کننده برساند که این کار باعث حفظ کیفیت و کسب رضایت هر چه بیشتر عزیزان گردیده است.این مجموعه با 15 سال تجربه زنبورداری، به دنبال نامی زیبنده برای برند خود بعد از صدها پیشنهاد و ماه ها بررسی، کلمه آهوتا که تداعی کننده آهوهای خراسان شمالی می شد انتخاب گردید که این نام نشانگر رابطه عمیق محصولات این مجموعه با طبیعت و تمرکز بر طبیعی بودن، ارگانیک و تعلق داشتن به طبیعت می باشد.

مطمئن خرید کنید!

مجموعه آهوتا به تعهداتش در ارائه بهترین خدمات و محصولات پایبند می باشد و امیدمان آن است که سال های سال افتخار خدمت رسانی به شما را داشته باشیم. اطمینان شما دلگرمی ماست. ما که برای محصولی طبیعی و خالص خود را ملزم می دانیم که بهترین باشیم و در پرتوی این اندیشه برترین ها را برای شما فراهم کنیم تلاشمان این است که بهترین و مرغوب ترین محصولات زنبور عسل را با ضمانت نامه، برگه آزمایش و قیمت مناسب به فروش برسانیم که این امر باعث کسب رضایت هر چه بیشتر مشتریان عزیز گردیده است.

ما یک مجموعه زنبورداری هستیم که دارای مجوز زنبورداری از وزارت جهاد کشاورزی، اینماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت، مجوز ساماندهی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشیم. همچنین سایت آهوتا طبق رتبه بندی alexa بزرگترین و پربازدید ترین سایت در حوزه فروش محصولات زنبور عسل در ایران می باشد.

ضمانت نامه کامل

تمام محصولات مجموعه آهوتا دارای برگه آزمایش معتبر می باشند. برای اطمینان بیشتر خوشحال خواهیم شد خود مشتری نیز محصولات را به آزمایشگاه تخصصی عسل ببرد و اگر ثابت شد که محصول طبیعی نیست، ما به صورت رسمی همراه با مهر و امضا تضمین خواهیم کرد که بدون چون و چرا 2 برابر مبلغ سفارش به علاوه هزینه آزمایش را حداکثر تا 24 ساعت به حساب مشتری واریز کنیم. همچنین ما مطمئنیم که سود واقعی در خرید های دائم است نه فروش یکباره. به همین دلیل بهترین محصولات طبیعی را برای مشتریان ارسال می کنیم تا همواره از ما رضایت داشته و این همکاری ادامه دار باشد ضمن اینکه اعتقاد داریم مهمتر از تمام آزمایشات و تضمین های ریالی صداقت و اعتماد زنبوردار است که ارزش دارد.

اطلاعات تماس

آدرس دفتر : خراسان شمالی، شیروان، خیابان دانشگاه

تلفن های تماس:09152555501 – 09352415501
ساعات کاری ما شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۱۹  و پنج شنبه از ساعت 8 الی 14 می باشد.در صورت ابهام در محصول و یا هرگونه سوال می توانید با شماره فوق تماس بگیرید.

۱۳۰۰۰۰+

تعداد اعضای خانواده آهوتا در اینستاگرام

۱

تعداد دفترهای کار

۵

تعداد دپارتمان های آهوتا

۵۵۰۰+

مشتریان راضی سالانه

۲۱

تعداد اعضای تیم

۳

تعداد انبارها

تجربه لذتبخش خرید شما لبخند رضایت بر چهره ما

تماس با ما رفتن به فروشگاه