خرید عسل طبیعی از زنبوردارعسل طبیعی و خام را مستقیم از زنبوردار تهیه کنید!

خرید عسل طبیعی از زنبوردار قطعا بسیار بهتر از خرید عسلی هست که از دست چند واسطه گذشته و به شما رسیده. عسل های آهوتا همگی مربوط به زنبورستان های خود ما هستند، کندوهای ما دائما در حال ایرانگردی (!) هستند و بلافاصله بعد از اتمام شهد یک منطقه به دیگر مناطق که هنوز شهد کافی هست کوچ میکنند و زمستان ها هم که شهد وجود نداره میخوابند و خُب برداشت عسل نداریم.

ما همراه عسل ها برگه آزمایشگاه و همچنین ضمانت نامه بازگشت وجه میفرستیم چون خیالمون از بابت عسل ها راحته و محصولیه که خودمون مصرف میکنیم.


فروش طبیعی با برگه آزمایش و ضمانت نامه


تخفیف!
قیمت اصلی 310 هزار تومان بود.قیمت فعلی 245 هزار تومان است.
960 هزار تومان1,780 هزار تومان
تخفیف!
قیمت اصلی 5,005 هزار تومان بود.قیمت فعلی 4,490 هزار تومان است.


مشتریان درباره عسل ها چه نظری دارند؟نظر آقای مرادی از اراکنظر آقای جوادی از تهراننظر آقای موسوی نژاد از تهرانچرا عسل آهوتا را انتخاب کنیم؟
تفاوت بزرگی که عسل های آهوتا را متمایز می‌کند، خام و زنده بودن آن هاست. متأسفانه بسیاری از زنبورداران و فروشندگان عسل به دلیل عدم آگاهی مردم، عسل را پس از برداشت حرارت می‌دهند تا جلوی بلور شدن و یا به قول عموم شکرک زدن آن را بگیرند و همچنین رنگ عسل را نیز تیره تر کنند تا جذابیت بیشتری برای خریدار داشته باشد.
اما این کار باعث از بین رفتن اکثر ویژگی‌ها و آنزیم‌های مفید عسل می‌شود و دیگر نمی‌توان خواص درمانی و دارویی را به چنسن عسلی نسبت داد.
ما در آهوتا به خام بودن عسل ها توجه ویژه ای داریم و هیچ گونه حرارتی به عسل های خود اعمال نمی کنیم تا تمام خواص و ارزش‌های این محصول طبیعی حفظ شود.


دیگر محصولات آهوتا
سوالات متداول

عسل طبیعی را چگونه تشخیص دهیم؟

اگر از مردم عادی بپرسید چگونه میتوان عسل طبیعی را تشخیص داد راه های بسیاری از جمله تشخیص با کبریت، دستمال کاغذی و … معرفی میکنند اما واقعیت این است که هیچکدام از این روش ها صحیح نمی باشند و مبنای علمی ندارند.بهترین و قطعی ترین راه برای تشخیص میزان خلوص عسل ، آزمایشگاه تخصصی عسل  می باشد. کافیست مقداری از عسل را به آزمایشگاه ببرید و درخواست آنالیز آن را داشته باشید. آنگاه تمام فاکتورهای مهم کیفیت عسل از جمله ساکارز، پرولین، رطوبت، گلوکز و فرکتوز را دقیقا متوجه خواهید شد.میدانیم شما هم مانند بساری از عزیزانی که بدنبال خرید عسل طبیعی هستند، روشی سریع تر و ارزان تر میخواهید ولی باور بفرمایید هیچ روش آسانی وجود ندارد که در منزل بتوانید از آن استفاده کنید.

کیفیت عسل ها را چگونه تضمین میکنید؟

ما به همراه تمام عسل ها نتیجه آخرین آزمایش را خدمت تان ارسال میکنیم و خوشحال خواهیم شد شما نیز عسل را به آزمایشگاه ببرید. در صورتی که مشخص شود عسل طبیعی نمی باشد ما 2 برابر هزینه پرداخت شده بابت عسل + آزمایشگاه را تا حداکثر 24 ساعت به حسابتان واریز خواهیم کرد.هر چند مطمئنیم بعد از دریافت محصول خودتان آنقدر ذوق زده خواهید شد که دائما ما را به دوستان و آشنایانتان معرفی می کنید.ما میخواهیم شما به محصول طبیعی دست پیدا کنید و هر تضمینی که بخواهید در خدمت تان هستیم!

نحوه ارسال چگونه است؟

امکان خرید عسل و ارسال به سراسر کشور فراهم می باشد. سفارشات جزئی از طریق پست و سفارشات عمده نیز از طریق باربری ارسال خواهند شد.تمام سفارشاتی که تا ساعت 8 صبح تکمیل شوند همان روز بعد از تائید حسابداری به انبار ارجاع داده شده و سپس ارسال می شوند.هزینه ارسال سفارشات سه کیلو و بالاتر کاملا رایگان می باشد، سفارشات دو کیلویی با تخفیف هفتاد درصدی و سفارشات یک کیلویی با تخفیف پنجاه درصدی محاسبه می گردند.

چگونه عسل طبیعی بخریم؟

برای خرید عسل طبیعی کافیست بر روی محصول مورد نظر کلیک کرده و مقدار سفارش را مشخص بفرمایید. اطلاعات و آدرس خود را تکمیل نموده و هزینه را بصورت آنلاین و یا کارت به کارت پرداخت نمایید. حال سفارش شما تکمیل شده و بقیه کارها را خودمان انجام میدهیم و در سریع ترین زمان ممکن عسل را به دست شما خواهیم رساند.اگر خرید اینترنتی برایتان مشکل است و یا نیاز به مشاوره دارید کافیست تلفن را بردارید و با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید.

عسل ها مربوط به کدام منطقه است؟

هر عسل مربوط به منطقه خاصی می باشد، برای مثال عسل کنار از استان بوشهر برداشت می شود. عسل مرکبات مربوط به گرگان می باشد و عسل آویشن و کتیرا از استان خراسان شمالی برداشت می شوند.برای اطلاع از محل برداشت هر کدام از محصولات کافیست اطلاعات موجود در صفحه هر محصول را مطالعه بفرمایید.

عسل ها چگونه نامگذاری می شوند؟

ابتدا باید بگوییم امکان ندارد زنبور تنها از یک نوع گل و گیاه استفاده کند. ما به دقت منطقه ای که زنبورها را کوچ داده ایم بررسی میکنیم و با توجه به شهد عمده ای که زنبور برای تولید عسل از آن استفاده کرده است عسل ها را نامگذاری میکنیم.برای مثال واضح است عسلی که از باغات مرکبات برداشت میکنیم عسل مرکبات است و یا عسلی که از یونجه زارهای خراسان شمالی برداشت میکنیم را عسل یونجه می نامیم.