ماسک عسل برای روشن شدن پوست

درباره خواص ماسک عسل برای روشن شدن پوست چقدر اطلاعات دارید؟ عسل به عنوان جايگزين سالم تري براي قند معمولي شناخته ميشود، اما خواص عسل، فراتر از يک مورد است. عسل به واسطه خواص بهبود دهندگي خود و مواد مغزي و آنتي اکسيدان هاي فراواني که در خود دارد، ميتواند به روشن شدن پوست کمک کرده، با پيري پوست و باکتريهاي مرتبط با آن مبارزه کند و اثرات زخم و سوختگي را برطرف نمايد.

 

ویدیوی ماسک عسل برای روشن شدن پوست

درحال بارگذاری...

 

به همين دليل، افزودن آن به ماسک های صورت ميتواند براي پوست شما مفيد باشد و قطعاً نتايج شگرفي براي شما خواهد داشت. از آنجايي که عسل خام حاوي آنتي اکسيدان ها و آنزيم های بيشتري ميباشد، جهت حصول بهترين نتايج، بايد از عسل خام استفاده نماييد که گرمادهي يا پاستوريزه نشده است. ما در اينجا چندين دستورالعمل براي شما فراهم کرده ايم که پوست شما را لطيف و سالم خواهد کرد.

ماسک عسل برای روشن شدن پوست های حساس

ماسک عسل برای روشن شدن پوست
ماسک عسل برای روشن تر کردن پوست های حساس

مشخصات پوست حساس عبارتند از قرمزي، سوزش، حساسيت و خارش. اگر پوست صورت شما با اين توصيفات مطابقت دارد، براي کاهش مشکلات مربوط به پوست خود، اين ماسک را امتحان نماييد.


عسل طبیعیبدنبال عسل طبیعی و خام هستید؟

عسل طبیعی را همراه برگه آزمایشگاه بصورت مستقیم از زنبوردار تهیه کنید!

عسل طبیعی میخواهم!  09152555501- 05836242521

 

مواد لازم:

۲ قاشق چايخوري عسل خام
۱ قاشق چايخوري ژل آلوئه ورا
آلوئه ورا براي پوست هاي حساس عالي است، زيرا پوست را التيام بخشيده و التهاب را تسکين ميدهد. تمام اين مواد براي پوست آرام بخش و ملايم هستند، بطوري که در صورت تمايل ميتوانيد هر روز از آن استفاده کنيد.

مطالعه  عسل مانوکا چیست؟ خواص، خطرات و نحوه مصرف آن

طرز تهيه:

مواد را با يکديگر ترکيب کرده و سپس اين ماسک را بر روي تمام پوست صورت خود استفاده نماييد. بگذاريد اين ماسک به مدت ۱۰ تا ۲۰ دقيقه بر روي پوست شما بماند و سپس آن را بشوريد.

ماسک عسل برای روشن شدن پوست های خشک

ماسک عسل برای روشن تر کردن پوست

پوست خشک، کدر، خشک و زمخت (زبر) و داراي خطوط مشخص است. مواد موجود در اين ماسک، پوست شما را مرطوب کرده و خطوط نمايانِ پوست را محو خواهد نمود.

مواد لازم:

۱ قاشق چايخوري عسل خام
۱ قاشق چايخوري آووکادوي له شده
۱ قاشق چايخوري ماست هم زده پرچرب
آووکادو و ماست پرچرب داراي چربي بوده و پوست را عميقاً مرطوب مينمايند، در حالي که اسيد لاکتيک درون ماست، پوست شما را لطيف کرده، توليد کلاژن را افزايش ميدهد، و حفره هاي پوست را ترميم ميکند.

طرز تهيه:

مواد را بطور مناسب با يکديگر مخلوط کنيد، تا زماني که مخلوطي صاف بدست آيد. مخلوط را بر روي پوست صورت خود پخش کرده و اجازه دهيد تا به مدت ۲۰ تا ۳۰ دقيقه بر روي پوست تان باقي بماند. پس از اين مدت زمان، ميتوانيد اين مخلوط را به آرامي و با استفاده از آب، از روي پوست خود بشوييد. اين ماسک را ميتوان چند بار در هفته استفاده نمود.

ماسک عسل برای روشن شدن پوست های مستعد آکنه

ماسک عسل برای روشن تر کردن پوست

اگر صورتتان چرب، داراي نقاط قرمز رنگ، حفره های مسدود و يا آکنه است، شما داراي پوستي مستعد آکنه هستيد.

مواد لازم:

۳ قاشق چايخوري عسل خام
نصف قاشق چايخوري دارچين
عسل پوست شما را لطيف ميکند، در حالي که خواص آنتي باکتريال عسل و دارچين ، از تشکيل آکنه جلوگيري مينمايد. اگرچه دارچين ادويه اي بسيار قوي است، بطوريکه ممکن است برخي افراد به آن حساسيت نشان دهند. بنابراين پيش از استفاده از آن بر روي پوست خود، با قرار دادن مقدار کمي از آن بر روي پوست پشت دست، آن را تست نماييد.

مطالعه  مصرف گرده گل و فواید آن

طرز تهيه:

مواد را با يکديگر مخلوط نموده و اين مخلوط را بر روي پوست تمام صورت خود استفاده کنيد. بگذاريد اين ماسک به مدت ۱۰ تا ۳۰ دقيقه بر روي پوستتان باقي بماند و سپس آن را با آب بشوييد. به دليل تأثير قوي دارچين، استفاده از اين ماسک تنها يک بار در هفته توصيه ميشود.
با عسل هيچ مشکلي برايتان پيش نخواهد آمد.

 

ماسک عسل برای شفافیت پوست

۲ قاشق عسل خام را با یک قاشق روغن زیتون مخلوط نموده و به مدت ۱۵ دقیقه روی صورت بمالید، سپس پاک کنید و شفافیت و شادابی پوست خود را ملاحظه نمایید.

 

ماسک عسل برای هر نوع پوست (چرب، خشک، مخلوط)

طرز تهیه: آب نصف پرتقال را بگیرید و سه قاشق مرباخوری عسل ولرم به آن اضافه نمایید تا شل و حل شود، خوب مخلوط کنید و به صورت و گردن بمالید. بعد از ۲۰ دقیقه صورت را بشویید و کرم بزنید.

 

فواید استفاده از ماسک عسل برای روشن شدن پوست های صورت

مزيت هاي عسل از هزاران سال پيش مشخص بوده است و اين ماده بوسيله  ماهيت خود، همواره ما را شگفت زده خواهد کرد. جاي تعجب نيست که عسل به عنوان يکي از اجزاي بسياري از محصولات مراقبت پوست مورد استفاده قرار ميگيرد. با کمک دستورالعمل هاي فوق الذکر، ميتوانيد به آساني و با هزينه کم و با استفاده از موادي که احتمالاً از قبل در اختيار داريد،

ماسک صورت خود را درست کنيد. مراقبت روزمره از پوست، براي رسيدن به پوستي جوانتر و سالمتر، حائز اهميت است؛ و با ماسک هاي صورت حاوي عسل، نتايج فوق العاده اي را مشاهده خواهيد نمود.

4.3/5 ( 9 نظر )

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با آهوتا